НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Науково-педагогічний лекторій (20-21.04.17)

 20-21 квітня 2017 року в рамках науково-педагогічного лекторію студенти І-ІІІ курсів Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (спеціальність «журналістика») зі своїми викладачами О. І. Харитоненко та С. В. Шевчук відвідали Державну науково-педагогічну бібліотеку України імені В. О. Сухомлинського НАПН України (вул. Берлинського, 9).

До студентів з вітальним словом звернулися доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України директор ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського Л. Д. Березівська та кандидат історичних наук, заступник директора з наукової роботи С. М. Зозуля, які висвітлили основні напрями діяльності бібліотеки, акцентували увагу присутніх на її провідній ролі в інформаційному забезпеченні наук про освіту, педагогіки, психології.

Фахівці бібліотеки провели для відвідувачів оглядову екскурсію книгозбірнею (Я. М. Ніколаєнко, науковий співробітник відділу науково-документного забезпечення та соціокультурної діяльності) та кімнатою-музеєм рідкісної книги (О. Б. Бондарчук, завідувач відділу наукової організації та зберігання фонду), а також ознайомили їх з діяльністю пункту європейської інформації, що функціонує в бібліотеці (О. В. Дроншкевич, науковий співробітник відділу наукової організації та зберігання фонду).

Матеріал підготувала
науковий співробітник відділу науково-документного
забезпечення та соціокультурної діяльності
Я. М. Ніколаєнко

2017.04.20-2 2017.04.20-3

 


Анонси та оголошення

20.02.2024

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України Наказ від 19 лютого 2024 р.  № 11.     Детальніше...

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали