НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Науково-педагогічний лекторій (12.05.16)

12 травня 2016 року в головному приміщенні Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського (вул. Берлинського, 9) для студентів II курсу гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування відбувся науково-педагогічний лекторій.

У програмі заходу:

  • оглядова екскурсія бібліотекою (В. І. Якубовський, с. н. с. відділу соціокультурних комунікацій та міжнародних зв’язків) та кімнатою-музеєм рідкісної книги (О. Б. Бондарчук, завідувач сектору рідкісних видань);
  • лекція «Презентація електронного каталогу ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, інтегрованих галузевих бібліотечно-інформаційних ресурсів та сервісних онлайн послуг» (Л. І. Самчук, завідувач відділу наукової інформаційно-бібліографічної діяльності). Під час лекції студентів було ознайомлено з системою каталогів і картотек та презентовано галузеві бібліотечно-інформаційні ресурси й сервісні онлайн послуги.
  • лекція «Сучасні та рідкісні видання (II пол. XVII – поч. XX ст.) іноземними мовами у фонді ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського» (Л. В. Дроншкевич, м. н. с. сектору рідкісних видань). Під час лекції було презентовано рідкісні видання II пол. XVII – поч. XX ст. і бібліотечно-інформаційні ресурси іноземними мовами, що розташовані на порталі та зберігаються у фонді ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського.

2016.05.12-0

Біля пам’ятника В. О. Сухомлинського в холі бібліотеки

2016.05.12-1

В. І. Якубовський, с. н. с. відділу соціокультурних комунікацій та міжнародних зв’язків проводить екскурсію

2016.05.12-6

О. Б. Бондарчук, завідувач сектору рідкісних видань знайоме магістрів із експозицією кімнати-музею рідкісної книги

2016.05.12-3

Л. І. Самчук, завідувач відділу наукової інформаційно-бібліографічної діяльності читає лекцію

2016.05.12-4

Л. В. Дроншкевич, м. н. с. сектору рідкісних видань читає лекцію


Анонси та оголошення

18.04.2024

Щиро вітаємо

ГАВРИЛЕНКА ДМИТРА ФЕДОРОВИЧА

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родинисеред друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України Л. Д. Березівська

20.02.2024

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України Наказ від 19 лютого 2024 р.  № 11.     Детальніше...

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали