НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Завершився цикл науково-педагогічних лекторіїв у співпраці з Інститутом післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Цикл науково-педагогічних лекторіїв, що проводився  протягом 2017-2018 навчального року Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського НАПН України спільно з Інститутом післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка успішно завершився. План проведення лекторіїв було виконано в повному обсязі, а саме:  в період з вересня 2017 р. по квітень 2018 р. було організовано 38  наукових заходів.

У  березні співробітники бібліотеки провели 6 науково-педагогічних лекторіїв.

В наступному навчальному році планується продовжити співпрацю з Інститутом післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка з  проведення науково-педагогічних лекторіїв для студентів та аспірантів.

Про проект

Науково-педагогічний лекторій було започатковано у 2014 році за ініціативою директора Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського, доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України Л. Д. Березівської.

В рамках  лекторію проводяться лекції двох тематичних напрямів: бібліотечно-інформаційного та педагогічного, а також екскурсії, огляди книжкових виставок та перегляд відеоматеріалів.

Метою лекторію є розкриття фондів ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, популяризація галузевого інформаційного ресурсу й творчої спадщини видатних педагогів України та світу, підвищення інформаційної культури користувачів і здійснення науково-інформаційного забезпечення фахових потреб науковців та практиків освітянської галузі України.

Проект адресовано широкому колу користувачів, зокрема: школярам, студентам, аспірантам, докторантам, науковцям, вихователям, педагогам і бібліотекарям. Відвідування та прослуховування лекцій сприятиме підвищенню якості досліджень із питань педагогічної науки, освіти, бібліотекознавства та джерелознавства.

Матеріал підготувала
науковий співробітник
відділу науково-документного
забезпечення, соціокультурної діяльності
та міжнародних зв’язків
С. М. Глазунова

naukpedlect-1 naukpedlect-2
naukpedlect-3 naukpedlect-4
naukpedlect-7 naukpedlect-5
naukpedlect-9 naukpedlect-10
naukpedlect-11 naukpedlect-12
naukpedlect-6

Анонси та оголошення

20.02.2024

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України Наказ від 19 лютого 2024 р.  № 11.     Детальніше...

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали