НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Фотогалерея Биковського

Спільний проект ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського

та  Музею книги і друкарства України

  Пам’ятний камінь в с. Вільхівець на Черкащині на місці, де стояв будинок, в якому провів дитячі та юнацькі роки Л.У. Биковський

Батьки Л. Биковського – Устим Петрович та Ганна Феодосіївна (1940-ві роки)

Л.У. Биковський Левко Биковський. 1944–1945 рр.
Автограф-підпис Л. У. Биковського на титульному аркуші видання Григорія Ільковича «Галицькіи приповедки и загадки» (Відень, 1841) (з кн.: Дениско Л.М. Автографи на книжках з колекції рідкісних видань Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського. К., 2006) Л. Биковський вдома на Різдво. 1980-ті рр.

  Інженер Лев Биковський –
секретар Денверської групи УВАН
Зліва направо: члени УВАН: інж. Л. Биковський,
інж. Кропивянський, інж. Ол. Филипович (Денвер, 1958 р.)

  Лев і Марія Биковські. 1960 р.   Лев Биковський. Серпень 1972 р.   Марія Биковська. Серпень 1972 р.
Биковський Л. Книговживання
/ Л. Биковський // Укр. книгознавство. – 1922. – № 2. – С. 4–19.
Обкладинки видань Л. Биковського


Матеріали виставки, присвяченої  115-ій  річниці від дня народження Левка Биковського (Музей книги і друкарства України, квітень–травень 2010 р.)
(підгот. М.О. Гринько, пров. наук. співроб. Музею книги і друкарства України)

На виставці були представлені праці Левка Биковського з книгознавства, бібліографії, бібліотекознавства, спогади, життєписи українських вчених, діячів історії та культури; фото та копії документів, які відображають його життя та діяльність в Україні до 1921 року, а також в Польщі, Чехословаччині (1922-1944 рр.) та в таборах ДІ ПІ по 2-й Світовій війні і в США від 1948 року до кінця життя.

В експозиції використано матеріали з фондів Музею книги і друкарства України, Державної наукової архівної бібліотеки, Національної історичної бібліотеки України, Наукової бібліотеки ім. О.Ольжича, приватних колекцій дослідників.

Експонати виставки


Анонси та оголошення

03.03.2022

24.01.2022

Шановні користувачі!

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! Анкета

Повідомляємо, що на період карантину Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України надає віддалений безкоштовний доступ до ресурсів компанії EBSCO. Доступ надається виключно зареєстрованим читачам бібліотеки з метою здійснення освіти та наукових досліджень, комерційне використання ресурсів заборонено.

Для отримання доступу до ресурсної бази EBSCO звертайтеся за електронними адресами tzvk.dnpb@gmail.com (Гуралюк Андрій Георгійович, тел. 097-596-85-35), fond.dnpb@ukr.net (Бондарчук Оксана Борисівна).

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали