НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Читальний зал літератури іноземними мовами

У Державній науково-педагогічній бібліотеці України ім. В. О. Сухомлинського діє спеціалізований зал документів іноземними мовами, який є основним джерелом інформації іноземними мовами з питань науки і освіти, з проблем психології та педагогіки. Найбільш широко у залі представлена література англійською, німецькою, французькою, польською, а також болгарською, японською, китайською, італійською, румунською, білоруською, чеською, угорською, кримськотатарською та іншими мовами.

foreign_read_hall_01

Для зручності користування в читальному залі організовано вільний доступ до літератури, розставленої за галузями знань, що дає можливість самостійного відбору книг за тематикою, яка цікавить читача і для цього не займає багато часу.

foreign_read_hall_02
foreign_read_hall_08
foreign_read_hall_10
foreign_read_hall_04
Користувачам пропонується:

До послуг користувачів:

  • Абетковий каталог документів іноземними мовами.
  • Систематичний каталог документів іноземними мовами.
  • Електронний каталог документів іноземними мовами вітчизняних та зарубіжних видавництв.
  • Електронний каталог зарубіжних періодичних видань, передплачених Бібліотекою.
  • Нічний абонемент на вихідні, святкові та санітарні дні.

Ми вдячні:

Ми щиро вдячні Національній академії педагогічних наук, міжнародним організаціям, благодійним фондам, іншим установам, бібліотекам та читачам за допомогу в комплектуванні фонду документів іноземними мовами.

Анонси та оголошення

03.03.2022

24.01.2022

Шановні користувачі!

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! Анкета

Повідомляємо, що на період карантину Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України надає віддалений безкоштовний доступ до ресурсів компанії EBSCO. Доступ надається виключно зареєстрованим читачам бібліотеки з метою здійснення освіти та наукових досліджень, комерційне використання ресурсів заборонено.

Для отримання доступу до ресурсної бази EBSCO звертайтеся за електронними адресами tzvk.dnpb@gmail.com (Гуралюк Андрій Георгійович, тел. 097-596-85-35), fond.dnpb@ukr.net (Бондарчук Оксана Борисівна).

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали