НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Науково-методологічний семінар (19.11.19)

19 листопада 2019 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського НАПН України (далі – ДНПБ) відбувся постійно діючий науково-методологічний семінар «Наукова бібліотека та якість сучасної освіти». Науковий керівник – Л.Д. Березівська, директор бібліотеки, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.

Із ключовими доповідями виступили: молодший науковий співробітник відділу науково-документного забезпечення, соціокультурної діяльності та міжнародних зв’язків ДНПБ Х.В. Середа Open Ukrainian Citation Index» як інструмент для відстеження публікаційної активності та цитованості українських вчених, видань та установ»); кандидат технічних наук, старший науковий співробітник відділу науково-технічного забезпечення та впровадження комп’ютерних технологій ДНПБ О.В. Баркова («Засади оцифрування в науково-дослідних установах»).

Участь в обговоренні цих питань узяли Л.Д. Березівська, Л.І. Страйгородська, А.В. Селецький, Л.О. Пономаренко та ін.

Завідувач відділу науково-документного забезпечення, соціокультурної діяльності та міжнародних зв’язків, кандидат наук із соціальних комунікацій Л.О. Пономаренко поінформувала присутніх про свою участь у конгресі «Наука і навчання в епоху цифрових технологій» (15–16 листопада), організованому УБА спільно з Goethe-Institut в Україні. Вона відзначила, що під час заходу міжнародні та українські експерти обговорювали сучасні тренди в освіті в умовах цифровізації суспільства.

Науковий співробітник відділу науково-методичного забезпечення діяльності мережі освітянських бібліотек ДНПБ А.І. Рубан представила огляд бібліотекознавчих видань «Інноваційна діяльність книгозбірень».

У рамках семінару відбулася презентація багатотомного видання творів видатного педагога Бориса Грінченка (Презентація). Унікальне зібрання презентував кандидат педагогічних наук, молодший науковий співробітник НДЛ грінченкознавства Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка М. В. Лашко, який за дорученням керівництва університету передав до фонду зазначені видання. Дякуємо ректору В. О. Огнев’юку, доктору філософських наук, професору, дійсному члену Національної академії педагогічних наук України, та колегам за подарунок, впевнені, що багатотомник займе гідне місце у фонді ДНПБ та стане в пригоді її користувачам.

Матеріал підготувала
канд. іст. наук.,
заст. директора з науково-інформаційної
та бібліотечної роботи
Л. Страйгородська


Анонси та оголошення

23.03.2023

flowers9

Щиро вітаємо

РУБАН АЛЛУ ІВАНІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

18.03.2023

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Сучасні технології візуалізації колекцій цифрових освітніх ресурсів (до Всеукраїнського фестивалю науки). Захід відбудеться 17 травня 2023 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у змішаному форматі.

Інформаційний лист

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали