НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Науково-методологічний семінар (27.09.18)

27 вересня 2018 р. з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України відбувся постійно діючий науково-методологічний семінар «Наукова бібліотека та якість сучасної освіти» (у рамках реалізації Концепції «Нова українська школа»). Із доповідями виступили: М. В. Головко, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, заступник директора з наукової роботи Інституту педагогіки НАПН України на тему «Модернізація освітньої системи України в контексті реалізації концепції «Нова українська школа»» (Презентація), І. І. Хемчян, завідувач відділу науково-методичного забезпечення діяльності мережі освітянських бібліотек ДНПБ – «Бібліотека Нової української школи: реалії та перспективи (за результатами панельної дискусії секції шкільних бібліотек ІХ Львівського міжнародного бібліотечного форуму)». Фахівці бібліотеки: М. Х. Лапада, провідний бібліотекар відділу наукової інформаційно-бібліографічної діяльності (Презентація)  та А. І. Рубан, науковий співробітник відділу науково-методичного забезпечення діяльності мережі освітянських бібліотек (Презентація) здійснили інформаційно-бібліографічні огляди з теми семінару.

Із вітальним словом з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек до учасників заходу звернулася директор бібліотеки, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Л. Д. Березівська. Вона наголосила, що сьогодні бібліотеки асоціюються не просто з книгами – вони є потужними інформаційними, культурно-освітніми центрами. З нагоди свята директор вручила подяки та грамоти, а також презентувала до фонду Інституту педагогіки НАПН України біобібліографічний покажчик «Василь Олександрович Сухомлинський: до 100-річчя від дня народження».

Із професійним святом працівників бібліотеки музичними номерами за творами В. Сухомлинського привітали вихованці закладу дошкільної освіти № 428 на чолі з вихователем-методистом І. В. Селівановою.

У рамках заходу експонувалися книжкові виставки: «Форми здобуття освіти: нова редакція Закону України «Про освіту»», «Шкільний учитель нового покоління», «Серце віддаю дітям (до 50-річчя виходу книги)», «Українській школі – якісний підручник», «Європейський освітній простір: досвід зарубіжних країн». Також учасники семінару мали можливість ознайомитися з інформаційним бюлетенем «Нові надходження в Державну науково-педагогічну бібліотеку України імені В. О. Сухомлинського».

 

Матеріал підготувала координатор семінару,
заступник директора з наукової роботи
ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського,
канд. іст. наук
С. М. Кравченко

2018.09.27-2 2018.09.27-3
2018.09.27-4 2018.09.27-5
2018.09.27-6 2018.09.27-7
2018.09.27-8 2018.09.27-9

Анонси та оголошення

24.12.2021

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повідомляємо, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 15 грудня 2021 року № 1336 «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р.  № 338 і постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р.  № 1236», відповідно до якої дію карантину продовжено до 31 березня 2022 року.

До послуг користувачів дистанційне обслуговування онлайн: реєстрація користувачів, віртуальна бібліографічна довідка, «запитай бібліотекаря», електронна доставка документів, визначення індексів УДК тощо (доступ через вебпортал бібліотеки https://dnpb.gov.ua/ua/ в розділі «Послуги»).

Про наявність літератури в бібліотеці можна довідатися через електронний каталог

Довідки за телефоном: (044) 467–22–14, через e-mail: dovidka_dnpb@i.ua (для довідок), fond.dnpb@ukr.net (послуги для віддалених користувачів)

24.11.2021

Використання ресурсів EBSCO

Протягом жовтня-грудня 2021 року 200 закладів вищої освіти та наукових установ України, які влітку цього року подали відповідні заявки, мають змогу скористатися доступом до 12 баз даних платформи EBSCOhost у форматі безкоштовного тестового доступу.

Компанією EBSCO Information Services підготовлено коротке інформаційне відео українською мовою, в якому представлена інформація про алгоритм пошуку наукової інформації та можливості використання платформи EBSCOhost, яке доступне за посиланням: bit.ly/3qS3xV9 .

Просимо заклади вищої освіти та наукові установи, які отримали тестовий доступ до ресурсів платформи EBSCOhost, поінформувати на власних інформаційних ресурсах співробітників про можливість використання до 31 грудня 2021 року таких електронних ресурсів.

Детальна інформація про налаштування тестового доступу до платформи EBSCOhost доступна на вебсайті ДНТБ України за посиланням: bit.ly/3ivt3uA .

У разі виникнення додаткових запитань щодо налаштування та використання тестового доступу установами, які його отримали, слід звертатися за роз’ясненнями до ДНТБ України на електронні адреси: dbservice@dntb.gov.ua або gordienko@dntb.gov.ua.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали