НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Засідання вченої ради 28.10.2020

28 жовтня 2020 року відбулося засідання вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у режимі онлайн на платформі Zoom.

Рішенням вченої ради схвалено:

  • Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського на 2021–2026 рр.;
  • План підготовки до річного звіту ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського та звітної документації;
  • пропозиції ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського до проєкту Програми спільної діяльності МОН України та НАПН України на 2021–2023 рр.;
  • звіт із підготовки до осінньо-зимового періоду та план заходів щодо економії теплової та електроенергії в ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на період 2020–2021 рр.

Рішенням вченої ради рекомендовано до друку та оприлюднення:

  • довідковий бюлетень «Аналітичний вісник у сфері освіти й науки» (вип.12);
  • монографію О. П. Міхна «Феномен педагогічної характеристики учня: від Ушинського до Сухомлинського».

Обговорено інформацію про:

  • стан та хід реалізації Плану заходів ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського щодо виконання висновків і пропозицій Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій із метою підвищення актуальності та ефективності діяльності;
  • підготовку до звітної науково-практичної конференції ДНПБ України ім.В. О. Сухомлинського та створення оргкомітету конференції;
  • проведення в онлайн-форматі науково-педагогічного лекторію «Інформаційне забезпечення інноваційного розвитку освіти й науки».

Матеріал підготувала
вчений секретар вченої ради
ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського,
кандидат історичних наук,
С. В. Тарнавська


Анонси та оголошення

23.01.2022

Щиро вітаємо

КОСЕНКО СОФІЮ МИХАЙЛІВНУ

та

ЯКОБЧУК НАДІЮ ОЛКСАНДРІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

flowers9

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

24.12.2021

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повідомляємо, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 15 грудня 2021 року № 1336 «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р.  № 338 і постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р.  № 1236», відповідно до якої дію карантину продовжено до 31 березня 2022 року.

До послуг користувачів дистанційне обслуговування онлайн: реєстрація користувачів, віртуальна бібліографічна довідка, «запитай бібліотекаря», електронна доставка документів, визначення індексів УДК тощо (доступ через вебпортал бібліотеки https://dnpb.gov.ua/ua/ в розділі «Послуги»).

Про наявність літератури в бібліотеці можна довідатися через електронний каталог

Довідки за телефоном: (044) 467–22–14, через e-mail: dovidka_dnpb@i.ua (для довідок), fond.dnpb@ukr.net (послуги для віддалених користувачів)

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали