НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Засідання вченої ради 28.10.2020

28 жовтня 2020 року відбулося засідання вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у режимі онлайн на платформі Zoom.

Рішенням вченої ради схвалено:

  • Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського на 2021–2026 рр.;
  • План підготовки до річного звіту ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського та звітної документації;
  • пропозиції ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського до проєкту Програми спільної діяльності МОН України та НАПН України на 2021–2023 рр.;
  • звіт із підготовки до осінньо-зимового періоду та план заходів щодо економії теплової та електроенергії в ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на період 2020–2021 рр.

Рішенням вченої ради рекомендовано до друку та оприлюднення:

  • довідковий бюлетень «Аналітичний вісник у сфері освіти й науки» (вип.12);
  • монографію О. П. Міхна «Феномен педагогічної характеристики учня: від Ушинського до Сухомлинського».

Обговорено інформацію про:

  • стан та хід реалізації Плану заходів ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського щодо виконання висновків і пропозицій Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій із метою підвищення актуальності та ефективності діяльності;
  • підготовку до звітної науково-практичної конференції ДНПБ України ім.В. О. Сухомлинського та створення оргкомітету конференції;
  • проведення в онлайн-форматі науково-педагогічного лекторію «Інформаційне забезпечення інноваційного розвитку освіти й науки».

Матеріал підготувала
вчений секретар вченої ради
ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського,
кандидат історичних наук,
С. В. Тарнавська


Анонси та оголошення

03.03.2022

24.01.2022

Шановні користувачі!

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! Анкета

Повідомляємо, що на період карантину Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України надає віддалений безкоштовний доступ до ресурсів компанії EBSCO. Доступ надається виключно зареєстрованим читачам бібліотеки з метою здійснення освіти та наукових досліджень, комерційне використання ресурсів заборонено.

Для отримання доступу до ресурсної бази EBSCO звертайтеся за електронними адресами tzvk.dnpb@gmail.com (Гуралюк Андрій Георгійович, тел. 097-596-85-35), fond.dnpb@ukr.net (Бондарчук Оксана Борисівна).

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали