НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Засідання вченої ради 08.10.2020

08 жовтня 2020 року відбулося засідання вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України в онлайн-форматі на платформі Google Meet.

Рішенням вченої ради схвалено:

  • інформацію про виконання ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського постанов Президії НАПН України за ІІ півріччя 2019 р.;
  • звіт про реалізацію Плану заходів ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського у рамках Програми спільної діяльності НАН України та НАПН України на 2020-2022 рр. (розпорядження НАПН України від 11.06.2020 № 59-Р);
  • пропозиції ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського до Плану роботи НАПН України на 2021 р.;
  • інформацію про стан та хід реалізації Плану заходів ДНПБ України ім.В. О. Сухомлинського щодо виконання висновків і пропозицій Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій із метою підвищення актуальності та ефективності діяльності.

Обговорено інформацію про:

  • підготовку питання до засідання бюро Відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України «Про результати виконання та впровадження планової теми ДНПБ України ім.В. О. Сухомлинського „Науково-методичні засади розвитку освітянських бібліотек як важливого складника освітнього середовища”»;
  • стан та хід підготовки до проведення науково-методологічного семінару з історії освіти «Дослідницькі підходи до історико-педагогічних розвідок: від традицій до новацій» (21 жовтня 2020 р.).

Матеріал підготувала
вчений секретар вченої ради
ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського
С. В. Тарнавська


Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали