НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Засідання вченої ради 27.02.2020

27 лютого 2020 року відбулося засідання вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України.

Рішенням вченої ради затверджено:

  • Статут ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського в новій редакції;
  • Стратегію розвитку ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на 2017–2026 рр. у новій редакції;
  • Програми наукових досліджень ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на 2020–2022 рр. («Педагогічна наука та освіта в особах, документах, бібліографії», науковий керівник Л. Д. Березівська; «Бібліографічний та аналітичний супровід діяльності Національної академії педагогічних наук України щодо науково-методичного забезпечення модернізації та реформування освіти», науковий керівник А. В. Селецький; «Інформаційні ресурси освітянських бібліотек у розвитку педагогіки, психології та освіти», науковий керівник Л. О. Пономаренко).

Рішенням вченої ради схвалено:

  • положення про структурні підрозділи ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського в новій редакції відповідно до змін у структурі бібліотеки;
  • план підвищення фахового рівня бібліотечних працівників ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на 2020 р.;
  • рукопис планового біобібліографічного покажчика «Академік Олександр Іванович Ляшенко: до 70-річчя від дня народження».

Обговорено інформацію про:

  • заходи щодо приведення у відповідність до встановлених вимог МОН України періодичного видання ДНПБ України ім.В. О. Сухомлинського «Науково-педагогічні студії» (головні редактори: Л. Д. Березівська, І. М. Шоробура) та просування часопису до міжнародних баз даних;
  • підготовку до проведення планових масових науково-практичних, освітніх заходів ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського у 2020 р.;
  • наповнення вебпорталу ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського.

Матеріал підготувала
вчений секретар 
вченої ради
ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського,
кандидат історичних наук,
С. В. 
Тарнавська


Анонси та оголошення

23.01.2022

Щиро вітаємо

КОСЕНКО СОФІЮ МИХАЙЛІВНУ

та

ЯКОБЧУК НАДІЮ ОЛКСАНДРІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

flowers9

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

24.12.2021

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повідомляємо, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 15 грудня 2021 року № 1336 «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р.  № 338 і постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р.  № 1236», відповідно до якої дію карантину продовжено до 31 березня 2022 року.

До послуг користувачів дистанційне обслуговування онлайн: реєстрація користувачів, віртуальна бібліографічна довідка, «запитай бібліотекаря», електронна доставка документів, визначення індексів УДК тощо (доступ через вебпортал бібліотеки https://dnpb.gov.ua/ua/ в розділі «Послуги»).

Про наявність літератури в бібліотеці можна довідатися через електронний каталог

Довідки за телефоном: (044) 467–22–14, через e-mail: dovidka_dnpb@i.ua (для довідок), fond.dnpb@ukr.net (послуги для віддалених користувачів)

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали