НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Засідання вченої ради 25.03.2022

25 березня 2022 р. відбулося засідання вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського НАПН України у дистанційному режимі за формою асинхронної е-комунікації.

Обговорено інформацію про роботу ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського (далі – ДНПБ) в умовах воєнного стану, введеного та продовженого указами Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 та від 14 березня 2022 р. № 133 у зв’язку з широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України.

Зазначено, що діяльність ДНПБ провадиться згідно із Законом України «Про правовий режим воєнного стану» відповідно до планів роботи та статутних завдань. У дистанційному режимі здійснюється робота установи за усіма напрямами: науковим, науково-організаційним, науково-інформаційним та бібліотечним, кадровим, бухгалтерським, господарським. Для оперативної комунікації та організації діяльності створено віртуальні чати ДНПБ та всіх структурних підрозділів у Viber.

Водночас наголошено на проблемах, що негативно впливають на роботу в умовах воєнного стану: перебування частини працівників у простої, за межами Києва та за кордоном; відсутність належного зв’язку, перебування у сховищах під час повітряної тривоги тощо.

ДНПБ категорично засуджує військову агресію Російської Федерації проти України, постійне і системне порушення принципів та норм міжнародного права, які гарантують суверенітет і територіальну цілісність України як незалежної держави. Незважаючи на складну ситуацію, ДНПБ переконана у перемозі українського народу.

 Матеріал підготувала
вчений секретар вченої ради ДНПБ
С. В. Тарнавська


Анонси та оголошення

18.03.2023

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Сучасні технології візуалізації колекцій цифрових освітніх ресурсів (до Всеукраїнського фестивалю науки). Захід відбудеться 17 травня 2023 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у змішаному форматі.

Інформаційний лист

18.03.2023

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі в засіданні круглого столу «Науково-методичні засади інформаційно-аналітичного супроводу цифрової трансформації освіти і педагогіки» (до Всеукраїнського фестивалю науки). Захід відбудеться 17 травня 2023 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України за допомогою онлайн сервісу Google Meet.

Інформаційний лист

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали