НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Засідання вченої ради 25.03.2022

25 березня 2022 р. відбулося засідання вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського НАПН України у дистанційному режимі за формою асинхронної е-комунікації.

Обговорено інформацію про роботу ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського (далі – ДНПБ) в умовах воєнного стану, введеного та продовженого указами Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 та від 14 березня 2022 р. № 133 у зв’язку з широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України.

Зазначено, що діяльність ДНПБ провадиться згідно із Законом України «Про правовий режим воєнного стану» відповідно до планів роботи та статутних завдань. У дистанційному режимі здійснюється робота установи за усіма напрямами: науковим, науково-організаційним, науково-інформаційним та бібліотечним, кадровим, бухгалтерським, господарським. Для оперативної комунікації та організації діяльності створено віртуальні чати ДНПБ та всіх структурних підрозділів у Viber.

Водночас наголошено на проблемах, що негативно впливають на роботу в умовах воєнного стану: перебування частини працівників у простої, за межами Києва та за кордоном; відсутність належного зв’язку, перебування у сховищах під час повітряної тривоги тощо.

ДНПБ категорично засуджує військову агресію Російської Федерації проти України, постійне і системне порушення принципів та норм міжнародного права, які гарантують суверенітет і територіальну цілісність України як незалежної держави. Незважаючи на складну ситуацію, ДНПБ переконана у перемозі українського народу.

 Матеріал підготувала
вчений секретар вченої ради ДНПБ
С. В. Тарнавська


Анонси та оголошення

03.03.2022

24.01.2022

Шановні користувачі!

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! Анкета

Повідомляємо, що на період карантину Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України надає віддалений безкоштовний доступ до ресурсів компанії EBSCO. Доступ надається виключно зареєстрованим читачам бібліотеки з метою здійснення освіти та наукових досліджень, комерційне використання ресурсів заборонено.

Для отримання доступу до ресурсної бази EBSCO звертайтеся за електронними адресами tzvk.dnpb@gmail.com (Гуралюк Андрій Георгійович, тел. 097-596-85-35), fond.dnpb@ukr.net (Бондарчук Оксана Борисівна).

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали