НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Засідання вченої ради 24.05.2018

24 травня 2018 року відбулося засідання вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України.

Рішенням вченої ради затверджено:

  • звіт про реалізацію заходів ДНПБ України ім.В. О. Сухомлинського в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю науки – 2018;
  • результати голосування щодо обрання науковців ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на посади за конкурсом;
  • «Положення про платні послуги в ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського»,  «Положення про кабінет бібліотекознавства» та інструкцій: „Оцінювання документів у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського”; „Шлях документів у відділі комплектування та наукового опрацювання документів”; „Групове опрацювання документів” (в новій редакції);
  • звіт про реалізацію плану заходів ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського в рамках проведення Всеукраїнського дня довкілля.

Рішенням вченої ради схвалено:

  • результати моніторингу європейських сайтів щодо участі в міжнародних проектах, ґрантах.

Рішенням вченої ради рекомендовано до оприлюднення та розповсюдження:

  • плановий рукопис довідкового бюлетеня «Аналітичний вісник у сфері освіти й науки» (вип. 7);
  • плановий рукопис біобібліографічного покажчика «Василь Олександрович Сухомлинський: до 100-річчя від дня народження» (19 д.а.).

 Обговорено інформацію про:

  • врахування в роботі ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського Постанови Загальних зборів НАПН України “Про діяльність НАПН України у 2017 році та завдання на 2018 рік” № 1-1/1-1 від 23. 03. 2018 р.;
  • підготовку до звіту ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського за І півріччя 2018 р.;
  • стан та хід підготовки до проведення ХХV Всеукраїнських педагогічних читань «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю» та круглого столу «Серце віддаю дітям» (1968) (до 100-річчя В.О. Сухомлинського і 50-річчя виходу книги).

Матеріал підготувала
вчений секретар ДНПБ України
ім. В. О. Сухомлинського,
кандидат педагогічних наук,
старший науковий співробітник
С. В. Лапаєнко


Анонси та оголошення

23.01.2022

Щиро вітаємо

КОСЕНКО СОФІЮ МИХАЙЛІВНУ

та

ЯКОБЧУК НАДІЮ ОЛКСАНДРІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

flowers9

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

24.12.2021

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повідомляємо, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 15 грудня 2021 року № 1336 «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р.  № 338 і постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р.  № 1236», відповідно до якої дію карантину продовжено до 31 березня 2022 року.

До послуг користувачів дистанційне обслуговування онлайн: реєстрація користувачів, віртуальна бібліографічна довідка, «запитай бібліотекаря», електронна доставка документів, визначення індексів УДК тощо (доступ через вебпортал бібліотеки https://dnpb.gov.ua/ua/ в розділі «Послуги»).

Про наявність літератури в бібліотеці можна довідатися через електронний каталог

Довідки за телефоном: (044) 467–22–14, через e-mail: dovidka_dnpb@i.ua (для довідок), fond.dnpb@ukr.net (послуги для віддалених користувачів)

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали