НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Засідання вченої ради 29.11.2017

29 листопада 2017 року відбулося засідання вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України.

Рішенням вченої ради затверджено:

– проект Тематичного плану наукових досліджень ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на 2018 р.;
– зміни до Перспективного тематичного плану наукових досліджень ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на 2018–2020 роки;
– рішення конкурсної комісії щодо розгляду документів кандидатур на вакантні посади та результати обрання науковців ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на посади за конкурсом.

Рішенням вченої ради схвалено:

  • проміжні результати наукового дослідження «Відображення розвитку національної освіти і педагогічної думки у друкованих та електронних виданнях» (2017-2019 рр.);
  • проміжні результати наукового дослідження «Науково-інформаційний супровід освітянської галузі в умовах євроінтеграційних та глобалізаційних процесів» (2017-2019 рр.);
  • проміжні результати наукового дослідження «Науково-методичні засади інноваційного розвитку освітянських бібліотек як важливого складника освітнього середовища» (2017-2019 рр.).

Рішенням вченої ради рекомендовано до оприлюднення збірник матеріалів науково-методологічного семінару з історії освіти “Сучасні вимоги до організації та проведення історико-педагогічних досліджень”.

 Обговорено інформацію про:

–  план заходів ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського щодо імплементації Закону України “Про освіту” від 05.09.2017 № 2145-VIII;
–  виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2015 р. № 719 «Питання власних надходжень державних і комунальних вищих навчальних закладів, наукових установ та закладів культури»;
– перевірку дотримання положень Інструкції з діловодства в структурних підрозділах бібліотеки згідно з номенклатурою справ;
– звіт із підготовки до осінньо-зимового періоду та план заходів щодо економії теплової та електроенергії в ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського.

Матеріал підготувала
в.о. вченого секретаря ДНПБ України
ім. В. О. Сухомлинського,
кандидат педагогічних наук,
старший науковий співробітник
С. В.Лапаєнко


Анонси та оголошення

03.03.2022

24.01.2022

Шановні користувачі!

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! Анкета

Повідомляємо, що на період карантину Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України надає віддалений безкоштовний доступ до ресурсів компанії EBSCO. Доступ надається виключно зареєстрованим читачам бібліотеки з метою здійснення освіти та наукових досліджень, комерційне використання ресурсів заборонено.

Для отримання доступу до ресурсної бази EBSCO звертайтеся за електронними адресами tzvk.dnpb@gmail.com (Гуралюк Андрій Георгійович, тел. 097-596-85-35), fond.dnpb@ukr.net (Бондарчук Оксана Борисівна).

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали