НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Засідання вченої ради 30.11.2015

Вчена рада, заслухавши та обговоривши звіт наукового керівника НДР ученого секретаря ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, канд. іст. наук С. М. Зозулі та експертів з перевірки результатів діяльності НДР к.ф.-м.н., с.н.с. Н. Т. Задорожної та к.п.н., с.н.с. Т. В. Філімонової, ухвалила рішення:
– результати за підготовчо-основним етапом НДР схвалити;
– керівнику та виконавцям НДР активізувати роботу щодо завершення підготовки наукової продукції, зосередити увагу на апробації результатів у зарубіжних фахових виданнях, зокрема в тих, що входять до міжнародних наукометричних баз;
– підвищувати та вдосконалювати науковий рівень виконавців НДР шляхом участі в міжнародних науково-практичних заходах, Студії молодого науковця ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, навчання в аспірантурі, захисту дисертацій тощо.

Серед іншого рішенням вченої ради схвалено:
• звіт про наукову діяльність відділу наукового комплектування фонду;
• звіт про наукову діяльність відділу наукової організації та зберігання фонду;
• звіт про наукову діяльність відділу наукового опрацювання документів і організації каталогів;
• затверджено проект тематичного плану наукових досліджень ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на 2016 р.;
• затверджено до друку науково-допоміжний бібліографічний покажчик «Сучасні технології в освіті. Ч. 1. Сучасні технології навчання», вип. 2.

Відбулося обговорення питань:
• про результати проведеної роботи щодо участі в Рамковій програмі ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» у ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського;
• про постанову Президії НАПН України від 28 жовтня 2015 р. про стан виконання державної програми зі збереження національного надбання в ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського;
• про нову редакцію Закону України «Про наукову та науково-технічну діяльність»;
• про перевірку дотримання положень інструкції з діловодства в структурних підрозділах бібліотеки згідно з номенклатурою справ;
• про стан міжнародної діяльності в ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського;
• про затвердження проекту нагород імені Павли Рогової та Майї Самборської;
• про реалізацію розпорядження НАПН України № 2-7/324 від 10.11.2015 про ознайомлення колективу з вимогами Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Матеріал підготувала
вчений секретар ДНПБ України
ім. В. О. Сухомлинського,
кандидат історичних наук,
С. М. Зозуля


Анонси та оголошення

23.01.2022

Щиро вітаємо

КОСЕНКО СОФІЮ МИХАЙЛІВНУ

та

ЯКОБЧУК НАДІЮ ОЛКСАНДРІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

flowers9

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

24.12.2021

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повідомляємо, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 15 грудня 2021 року № 1336 «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р.  № 338 і постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р.  № 1236», відповідно до якої дію карантину продовжено до 31 березня 2022 року.

До послуг користувачів дистанційне обслуговування онлайн: реєстрація користувачів, віртуальна бібліографічна довідка, «запитай бібліотекаря», електронна доставка документів, визначення індексів УДК тощо (доступ через вебпортал бібліотеки https://dnpb.gov.ua/ua/ в розділі «Послуги»).

Про наявність літератури в бібліотеці можна довідатися через електронний каталог

Довідки за телефоном: (044) 467–22–14, через e-mail: dovidka_dnpb@i.ua (для довідок), fond.dnpb@ukr.net (послуги для віддалених користувачів)

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали