НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Засідання вченої ради 24.10.2016

24 жовтня 2016 року відбулося засідання вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського.

На засіданні розглядалися звіти про наукову та бібліотечну діяльність відділів соціокультурних комунікацій та міжнародних зв’язків; наукового формування та опрацювання документних ресурсів; наукової реферативної та аналітичної інформації у сфері освіти.

Рішенням вченої ради затверджено до друку:

  • практичний посібник «Організаційно-управлінські, нормативно-інструктивні і методичні документи для освітянських бібліотек МОН України та НАПН України (2014-2016 рр.)» (І. І. Хемчян, А. І. Рубан та ін.);
  • плановий рукопис «Науково-інформаційна діяльність провідних освітянських бібліотек України» (С. М. Зозуля, Н. І. Зайченко, В. В. Горак, Л. В. Рабаданова, Л. І. Самчук;Т. Ф. Букшина; В. В. Вербова; Н. А. Горбенко; Н. М. Кропочева та ін.);
  • оглядове видання «Провідні освітянські бібліотеки України в дзеркалі статистики» (за 2015 р.) Науково-інформаційна діяльність провідних освітянських бібліотек України» (І. І. Хемчян; Л. О. Біла).

Затверджено до оприлюднення електронний інформаційно-аналітичний бюлетень «Аналітичний вісник у сфері освіти й науки» (вип. 4) (Л. Д. Березівська, О. В. Воскобойнікова-Гузєва, Т. Ю. Гранчак,
Л. В. Рабаданова, Л. І. Самчук).

Відбулося обговорення питань щодо пропозицій до річного плану роботи ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на 2017 р.; підготовки до річного звіту ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського та до звітної науково-практичної конференції бібліотеки; створення експертної комісії з перевірки заключних результатів фундаментальної та прикладної НДР.

Матеріал підготувала
в. о. вченого секретаря
ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського,
канд. пед. наук, с. н. с.,
Т. В. Філімонова


Анонси та оголошення

03.03.2022

24.01.2022

Шановні користувачі!

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! Анкета

Повідомляємо, що на період карантину Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України надає віддалений безкоштовний доступ до ресурсів компанії EBSCO. Доступ надається виключно зареєстрованим читачам бібліотеки з метою здійснення освіти та наукових досліджень, комерційне використання ресурсів заборонено.

Для отримання доступу до ресурсної бази EBSCO звертайтеся за електронними адресами tzvk.dnpb@gmail.com (Гуралюк Андрій Георгійович, тел. 097-596-85-35), fond.dnpb@ukr.net (Бондарчук Оксана Борисівна).

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали