НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Засідання вченої ради 24.06.2015

24 червня 2015 року на засіданні вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського розглядався план заходів із реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді. З основною інформацією виступила в. о. заступника директора з науково-бібліотечної роботи Л. О. Пономаренко.

Вчена рада, відзначаючи важливість реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, на виконання Наказу МОН України № 641 від 16.06.2015 р. «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді», заходів із реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах та Постанови Президії НАПН України від 18.06.2015 р. «Про стан і перспективи дослідження проблем патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді у Відділенні загальної педагогіки та філософії освіти», ухвалила рішення:
– зосередити зусилля науковців ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на виконанні завдань, передбачених у Заходах щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді;
– затвердити План заходів ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського з реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2015-2019 рр.;
– розгорнути просвітницьку інформаційну роботу щодо національно-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді в засобах масової інформації й, зокрема, у мережі Інтернет, постійно представляти їх на веб-порталі ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського.

Серед іншого рішенням вченої ради схвалено:
• результати наукових досліджень ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського за І півріччя;
• інформацію про виконання наказу Президента НАПН України від 18 лютого № 18 «Про затвердження першочергових заходів з інформаційної діяльності НАПН України» та наказу директора ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського від 23 лютого 2015 р. «Про призначення відповідальних осіб за рубрики веб-порталу ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського»;
• результати науково-дослідної діяльності відділу наукової інформаційно-бібліографічної діяльності;
• проект Стратегії розвитку ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на 2015-2020 рр.;
• затверджено план міжнародної діяльності ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на 2015-2016 рр.;
• затверджено до друку науково-допоміжний бібліографічний покажчик «Вища освіта в умовах трансформації суспільства: стан, проблеми, тенденції розвитку, 2012-2013 рр.», випуск ІІІ (автори: Л. О. Пономаренко, Т. В. Філімонова, Н. А. Стельмах, Л. М. Бондар, Г. В. Будніченко); рекомендаційний посібник «Календар знаменних і пам’ятних дат у галузі освіти і педагогічної науки на 2016 рік» (автори: Т. В. Філімонова, С. В. Тарнавська); біобібліографічний покажчик «Сергій Якович Батишев» (до 100-річчя від дня народження) (автори: С. В. Кирій, Т. С. Павленко); методичні рекомендації «Бібліографічне оформлення наукових робіт» (автори: І. Г. Лобановська, О. Г. Помчалова, Н. Д. Грудініна).

 

Матеріал підготувала
вчений секретар ДНПБ України
ім. В. О. Сухомлинського,
кандидат історичних наук,
С. М. Зозуля


Анонси та оголошення

06.12.2022

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали