НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Засідання вченої ради 24.06.2015

24 червня 2015 року на засіданні вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського розглядався план заходів із реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді. З основною інформацією виступила в. о. заступника директора з науково-бібліотечної роботи Л. О. Пономаренко.

Вчена рада, відзначаючи важливість реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, на виконання Наказу МОН України № 641 від 16.06.2015 р. «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді», заходів із реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах та Постанови Президії НАПН України від 18.06.2015 р. «Про стан і перспективи дослідження проблем патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді у Відділенні загальної педагогіки та філософії освіти», ухвалила рішення:
– зосередити зусилля науковців ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на виконанні завдань, передбачених у Заходах щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді;
– затвердити План заходів ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського з реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2015-2019 рр.;
– розгорнути просвітницьку інформаційну роботу щодо національно-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді в засобах масової інформації й, зокрема, у мережі Інтернет, постійно представляти їх на веб-порталі ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського.

Серед іншого рішенням вченої ради схвалено:
• результати наукових досліджень ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського за І півріччя;
• інформацію про виконання наказу Президента НАПН України від 18 лютого № 18 «Про затвердження першочергових заходів з інформаційної діяльності НАПН України» та наказу директора ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського від 23 лютого 2015 р. «Про призначення відповідальних осіб за рубрики веб-порталу ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського»;
• результати науково-дослідної діяльності відділу наукової інформаційно-бібліографічної діяльності;
• проект Стратегії розвитку ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на 2015-2020 рр.;
• затверджено план міжнародної діяльності ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на 2015-2016 рр.;
• затверджено до друку науково-допоміжний бібліографічний покажчик «Вища освіта в умовах трансформації суспільства: стан, проблеми, тенденції розвитку, 2012-2013 рр.», випуск ІІІ (автори: Л. О. Пономаренко, Т. В. Філімонова, Н. А. Стельмах, Л. М. Бондар, Г. В. Будніченко); рекомендаційний посібник «Календар знаменних і пам’ятних дат у галузі освіти і педагогічної науки на 2016 рік» (автори: Т. В. Філімонова, С. В. Тарнавська); біобібліографічний покажчик «Сергій Якович Батишев» (до 100-річчя від дня народження) (автори: С. В. Кирій, Т. С. Павленко); методичні рекомендації «Бібліографічне оформлення наукових робіт» (автори: І. Г. Лобановська, О. Г. Помчалова, Н. Д. Грудініна).

 

Матеріал підготувала
вчений секретар ДНПБ України
ім. В. О. Сухомлинського,
кандидат історичних наук,
С. М. Зозуля


Анонси та оголошення

31.03.2023

flowers9

Щиро вітаємо

ГАЙДУК ВАЛЕНТИНУ ГРИГОРІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

18.03.2023

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Сучасні технології візуалізації колекцій цифрових освітніх ресурсів (до Всеукраїнського фестивалю науки). Захід відбудеться 17 травня 2023 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у змішаному форматі.

Інформаційний лист

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали