НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Засідання вченої ради 20.12.2016

20 грудня 2016 р. відбулося засідання вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України.

З доповіддю про підсумки науково-дослідної роботи ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського виступила заступник директора з наукової роботи, канд. іст. наук – С. М. Зозуля. Презентація

Про підсумки науково-інформаційної та бібліотечної роботи ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського за 2016 рік і завдання на 2017 рік висвітлено у виступі заступника директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи, канд. іст. наук – Л. І. Страйгородської. Презентація

 Діяльність вченої ради ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського узагальнена у виступі в. о. вченого секретаря, канд. пед. наук, с. н. с. – Т. В. Філімонової. Звіт

Заслухавши та обговоривши звіти за відповідними напрямами діяльності,  вчена рада ухвалила рішення:

Серед іншого рішенням вченої ради схвалено:

– звіт про діяльність Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського за 2016 р.;

– звіт про реалізацію плану інвентаризації бібліотечного фонду ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського за 2016 р.;

– план роботи ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на 2017 рік;

Відбулося обговорення питань:

 – про підготовку до звітної науково-практичної конференції «Інформаційне забезпечення педагогічної науки та освітньої практики України» за результатами наукових досліджень у 2016 р. ДНПБ України  ім. В. О. Сухомлинського;

– про перевірку дотримання положень інструкції з діловодства і структурних підрозділах ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського згідно з номенклатурою справ.

 

Матеріал підготувала
в. о. вченого секретаря,
канд. пед.. наук, с. н. с.,
Філімонова Т. В.


Анонси та оголошення

03.03.2022

24.01.2022

Шановні користувачі!

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! Анкета

Повідомляємо, що на період карантину Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України надає віддалений безкоштовний доступ до ресурсів компанії EBSCO. Доступ надається виключно зареєстрованим читачам бібліотеки з метою здійснення освіти та наукових досліджень, комерційне використання ресурсів заборонено.

Для отримання доступу до ресурсної бази EBSCO звертайтеся за електронними адресами tzvk.dnpb@gmail.com (Гуралюк Андрій Георгійович, тел. 097-596-85-35), fond.dnpb@ukr.net (Бондарчук Оксана Борисівна).

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали