НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Засідання вченої ради 20.12.2016

20 грудня 2016 р. відбулося засідання вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України.

З доповіддю про підсумки науково-дослідної роботи ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського виступила заступник директора з наукової роботи, канд. іст. наук – С. М. Зозуля. Презентація

Про підсумки науково-інформаційної та бібліотечної роботи ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського за 2016 рік і завдання на 2017 рік висвітлено у виступі заступника директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи, канд. іст. наук – Л. І. Страйгородської. Презентація

 Діяльність вченої ради ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського узагальнена у виступі в. о. вченого секретаря, канд. пед. наук, с. н. с. – Т. В. Філімонової. Звіт

Заслухавши та обговоривши звіти за відповідними напрямами діяльності,  вчена рада ухвалила рішення:

Серед іншого рішенням вченої ради схвалено:

– звіт про діяльність Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського за 2016 р.;

– звіт про реалізацію плану інвентаризації бібліотечного фонду ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського за 2016 р.;

– план роботи ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на 2017 рік;

Відбулося обговорення питань:

 – про підготовку до звітної науково-практичної конференції «Інформаційне забезпечення педагогічної науки та освітньої практики України» за результатами наукових досліджень у 2016 р. ДНПБ України  ім. В. О. Сухомлинського;

– про перевірку дотримання положень інструкції з діловодства і структурних підрозділах ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського згідно з номенклатурою справ.

 

Матеріал підготувала
в. о. вченого секретаря,
канд. пед.. наук, с. н. с.,
Філімонова Т. В.


Анонси та оголошення

23.01.2022

Щиро вітаємо

КОСЕНКО СОФІЮ МИХАЙЛІВНУ

та

ЯКОБЧУК НАДІЮ ОЛКСАНДРІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

flowers9

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

24.12.2021

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повідомляємо, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 15 грудня 2021 року № 1336 «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р.  № 338 і постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р.  № 1236», відповідно до якої дію карантину продовжено до 31 березня 2022 року.

До послуг користувачів дистанційне обслуговування онлайн: реєстрація користувачів, віртуальна бібліографічна довідка, «запитай бібліотекаря», електронна доставка документів, визначення індексів УДК тощо (доступ через вебпортал бібліотеки https://dnpb.gov.ua/ua/ в розділі «Послуги»).

Про наявність літератури в бібліотеці можна довідатися через електронний каталог

Довідки за телефоном: (044) 467–22–14, через e-mail: dovidka_dnpb@i.ua (для довідок), fond.dnpb@ukr.net (послуги для віддалених користувачів)

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали